Uitslag LAC deel 4
20-03-2016 te Hoogvliet (25m baan)
Progr nr: 1 200m wissel m. minioren 3 / 4 50m Eindtijd
2 Kyra van den Houten 3.43.38 06-01190 0.51.36 3.48.18
Progr nr: 2 400m vrij j. minioren 3 / 4 50m 100m 200m 300m Eindtijd
2 Daniël van der Knaap 06-00133 0.46.98 1.40.58 3.28.06 7.01.86
Progr nr: 4 800m vrij j. minioren 5 / 6 100m 200m 400m 600m Eindtijd
1 Chris Siemens 11.52.30 04-00005 1.14.90 2.37.31 5.23.10* 10.58.31
50m: 0.35.32, 100m: 1.14.90, 200m: 2.37.31, 400m: 5.23.10
2 Patrick van der Knaap 12.15.68 04-00007 1.17.52 2.43.01* 5.39.60* 11.26.74*
50m: 0.36.53, 100m: 1.17.52, 200m: 2.43.01, 400m: 5.39.60
Verbeteringen Nieuw Oud
PR 800 VRIJ Patrick van der Knaap 11.26.74 12.15.68 01-03-2015 Hoogvliet 25m
PR 400 VRIJ Patrick van der Knaap 5.39.60 5.42.86 23-01-2016 Alblasserdam 25m
PR 400 VRIJ Chris Siemens 5.23.10 5.25.99 23-01-2016 Alblasserdam 25m
PR 200 VRIJ Patrick van der Knaap 2.43.01 2.43.57 12-12-2015 Alblasserdam 25m
Progr nr: 5 400m wissel m. junioren 2 / 3 50m 100m Eindtijd
1 Tessa Giele 5.39.14 02-03124 0.34.24 1.17.25 5.50.68
2 Julia Schilder 02-02514 0.38.94 1.27.63* 6.23.66
3 Noa de Bock 03-00318 1.35.00 6.40.06
4 Desny Kloet 03-04202 0.47.13 1.45.34* 6.55.38
Caitlin Kamies 03-01778 SL
Verbeteringen Nieuw Oud
PR 100 VLINDER Julia Schilder 1.27.63 1.34.36 11-10-2014 Papendrecht 25m
PR 100 VLINDER Desny Kloet 1.45.34 1.48.51 03-10-2015 Papendrecht 25m
SL : Het keer en-/of eindpunt met één hand aangetikt.
Progr nr: 6 1500m vrij j. junioren 1 / 2 100m 200m 400m 800m Eindtijd
1 Mick van den Houten 03-02211 1.25.08 2.55.86 5.54.91 11.50.09* 22.00.22
50m: 0.40.38, 100m: 1.25.08, 200m: 2.55.86, 400m: 5.54.91, 800m: 11.50.09
Verbeteringen Nieuw Oud
PR 800 VRIJ Mick van den Houten 11.50.09 11.52.53 11-10-2015 Hoogvliet 25m
Progr nr: 7 400m wissel m. jeugd 1 en eerder 50m 100m Eindtijd
1 Nicky Kamies 6.13.29 98-03802 0.41.18 1.33.16 6.13.45
2 Judith Kleinjan 6.14.67 98-02710 0.38.28 1.25.09 6.17.62
4 Eveline van Oudheusden 6.33.18 99-04244 0.40.43 1.33.79 6.51.92
Progr nr: 8 2000m vrij j. junioren 3 en eerder 400m 800m Eindtijd
2 Jari Voogt 00-04237 5.05.03 10.29.84 26.27.03
50m: 0.31.66, 100m: 1.08.09, 200m: 2.26.05, 400m: 5.05.03, 800m: 10.29.84, 1500m: 21.05.12
3 Jeroen Schilder 01-03083 5.14.42 10.41.59 26.42.75
50m: 0.33.57, 100m: 1.12.26, 200m: 2.31.35, 400m: 5.14.42, 800m: 10.41.59, 1500m: 20.14.36
4 Jasper van Oudheusden 01-02449 5.37.66 29.01.17
50m: 0.37.41, 100m: 1.18.34, 200m: 2.44.41, 400m: 5.37.66, 1500m: 21.45.31
6 Jesse Kamies 31.25.32 00-03327 5.56.85 12.07.47 31.50.03
50m: 0.40.29, 100m: 1.23.97, 200m: 2.53.34, 400m: 5.56.85, 800m: 12.07.47, 1500m: 23.28.66