Wedstrijdkalender

Hieronder staat de wedstrijdkalender voor het seizoen 2018/2019.

De gegevens in deze kalender zijn altijd onder voorbehoud. Datum of tijden van een wedstrijd kunnen op het laatste moment altijd nog wijzigen. In de oproep en/of op de website bij “uitnodigingen” staat altijd de meest recente informatie over data en aanvangstijden.

Datum Omschrijving wedstrijd Plaats Organisatie Inzwemmen Deelname
september 2018
za 01
za 08
za 15 Vierkamp deel 1 Vlaardingen ZVVS 13:15 uur na eigen inschrijving
za 15 Nationale Masters Club Meet Alphen a/d Rijn 15:30 uur info via tcmasters@deduck.nl
za 22
za 29 Regiocompetitie deel 1 Papendrecht De Geul (ETW), De Duck, De Kempvis 13:00 uur op uitnodiging
zo 30 Regio Open Masters 1 Papendrecht 14:30 uur info via tcmasters@deduck.nl
oktober 2018
za 06 Nationale Competitie deel 1 Alblasserdam De Schotejil 11:30 uur op uitnodiging
za 13
zo 13 zwemclinic ´Junioren-Jeugd´ Regio West https://www.knzbwest.nl/wedstrijdzwemmen/clinicswz
za 20 Junioren-Jeugd deel 1 Sliedrecht De Schotejil na eigen inschrijving
zo 21 zwemclinic ´Minioren´ Regio West https://www.knzbwest.nl/wedstrijdzwemmen/clinicswz
vr26 t/m zo 18 Swim Cup #1 (25m) + NJK 800/1500 plaatsingswedstrijden (limieten)
za 27 LAC/LA-Meerkamp deel 1 Vlaardingen ZVVS 13:15 uur na eigen inschrijving
november 2018
za 03 Junioren-Jeugd deel 2 Sliedrecht DWF na eigen inschrijving
za 03 Vierkamp deel 2 Strijen ZV Strijen 16:00 uur na eigen inschrijving
zo 04 Regio Open Masters 2 Leiden 13:00 uur info via tcmasters@deduck.nl
za 10 Regio Minioren Club Meet Dordrecht geen deelname!
za 17 Regiokampioenschappen korte baan (sessie 1 & 2) Dordrecht 08:45 uur / 12:45 uur plaatsingswedstrijden (limieten)
zo 18 Regiokampioenschappen korte baan (sessie 3 & 4) Dordrecht 08:45 uur / 12:45 uur plaatsingswedstrijden (limieten)
za 24 Regiokampioenschappen korte baan (sessie 5 & 6) Dordrecht 08:45 uur / 12:45 uur plaatsingswedstrijden (limieten)
zo 25 Regiokampioenschappen korte baan (sessie 7 & 8) Dordrecht 08:45 uur / 12:45 uur plaatsingswedstrijden (limieten)
december 2018
za 01 Regiocompetitie deel 2 Papendrecht De Geul (ETW), Poseidon’56, Rotterdam Swimming 13:00 uur op uitnodiging
za 08
zo 09 Regio Open Masters 3 Vlaardingen 12:30 uur info via tcmasters@deduck.nl
do 13 t/m zo 16 NJJK korte baan plaatsingswedstrijden (limieten)
za 15
vr 21 t/m zo 23 ONK korte baan plaatsingswedstrijden (limieten)
za 22 LAC/LA-Meerkamp deel 2 Rozenburg SG SCOM / De Zeehond ‘73 12:30 uur na eigen inschrijving
za 29
januari 2019
za 05 Vierkamp deel 3 Rozenburg SG SCOM/De Zeehond ‘73 12:30 uur na eigen inschrijving
zo 06 zwemclinic ´Minioren´ Regio West https://www.knzbwest.nl/wedstrijdzwemmen/clinicswz
za 12 Nationale Competitie deel 2 Alblasserdam De Duck 11:30 uur op uitnodiging
za 19 Junioren-Jeugd deel 3 Rozenburg SG SCOM de Zeehond ’73 & De Duck 12:30 uur na eigen inschrijving
do 24 t/m zo 27 ONMK korte baan info via tcmasters@deduck.nl
za 26
zo 27 zwemclinic ´Junioren-Jeugd´ Regio West
februari 2019
za 02 + zo 03 Challenger (50m) plaatsingswedstrijden (limieten)
za 02 na eigen inschrijving
za 09 Nationale Competitie deel 3 Alblasserdam De Wiekslag 11:30 uur op uitnodiging
za 16
zo 17 Regio Open Masters 4 (50m) Dordrecht 13:30 uur info via tcmasters@deduck.nl
za 23 NK Studenten
maart 2019
za 02 + zo 03 Challenger (50m) plaatsingswedstrijden (limieten)
za 09 Regiocompetitie deel 3 Papendrecht De Geul (ETW), ZOB’66, ZPB H&L 13:00 uur op uitnodiging
za 16 Junioren-Jeugd deel 4 Oud-Beijerland ZOB ‘66 na eigen inschrijving
zo 17 zwemclinic ´Minioren´ Regio West https://www.knzbwest.nl/wedstrijdzwemmen/clinicswz
za 23 Nationale Competitie deel 4 Alblasserdam De Wiekslag, De Schotejil, De Duck 11:30 uur op uitnodiging
za 30 Regiocompetitie deel 4

 

Papendrecht De Geul (ETW), ZPC Numansdorp, Poseidon’56 13:30 uur op uitnodiging
zo 31 Regio Open Masters 5 Zwijndrecht info via tcmasters@deduck.nl
zo 31 zwemclinic ´Junioren-Jeugd´ Regio West https://www.knzbwest.nl/wedstrijdzwemmen/clinicswz
april 2019
vr 05 t/m zo 07 Swim Cup #2 + NK 5000m + NJK 800/1500 plaatsingswedstrijden (limieten)
za 06 LAC/LA-Meerkamp deel 3 Vlaardingen De Duck 13:15 uur na eigen inschrijving
vr 12 t/m zo 14 Swim Cup #3 plaatsingswedstrijden (limieten)
za 13
za 20 LAC/LA-Meerkamp deel 4 Rozenburg ZV Strijen 12:30 uur na eigen inschrijving
za 27
mei 2019
do 02 t/m zo 05 ONMK info via tcmasters@deduck.nl

 

za 04
za 11
za 18 Regiokampioenschappen lange baan (sessie 1 & 2) Den Haag 08:45 uur / 12:45 uur plaatsingswedstrijden (limieten)
zo 19 Regiokampioenschappen lange baan (sessie 3 & 4) Den Haag 08:45 uur / 12:45 uur plaatsingswedstrijden (limieten)
za 25 Regiokampioenschappen lange baan (sessie 5 & 6) Den Haag 08:45 uur / 12:45 uur plaatsingswedstrijden (limieten)
zo 26 Regiokampioenschappen lange baan (sessie 7 & 8) Den Haag 08:45 uur / 12:45 uur plaatsingswedstrijden (limieten)
juni 2019
za 01 Regio Minioren Finales De Haag geen deelname!
zo 02 Regio Minioren Finales Dordrecht geen deelname!
vr 07
za 08 Vierkamp deel 4 Brielle De Duck 13:30 uur na eigen inschrijving
do 13 t/m zo 16 NJJK plaatsingswedstrijden (limieten)
za 15
za 22
za 29

De limieten voor de Regiokampioenschappen zijn hier terug te vinden:

De limieten voor de andere kampioenschappen zoals NJJK, NK etc. zijn terug te vinden op de website van de KNZB:

https://www.knzb.nl/vereniging__wedstrijdsport/wedstrijdsport/zwemmen/kampioenschappen/