Clubrecords estafettes

Clubrecords estafettes, lijst bijgewerkt t/m  20-12-2018

Dames 18 jaar en ouder
4 X 50m schoolslag estafetteGeraldine TrainorKirsten Lakerveld2.45,7704-01-2003
Rachel TrainorMieke van Doorneveld
4 x 50m rugslag estafetteLenneke BagijnAnnemarie Meijer2.24,1312-4-2014
Eveline van OudheusdenBritt Orchard
4 X 50m vrijeslag estafetteMarlynn VermeerGeraldine Trainor1.59,2628-2-2015
Tessa GieleCéline Verhoef
4 X 50m vlinderslag estafetteGeraldine TrainorRachel Trainor2,21,9926-09-2004
Fleur de ReusKirsten Lakerveld
4 X 50m wisselslag estafetteLenneke BagijnAnnemarie Meijer2.16,3116-11-2013
Marlynn VermeerCéline Verhoef
4 X 100m vrijeslag estafetteTessa GieleAnnemarie Meijer4.15,7415-11-2014
Céline VerhoefMarlynn Vermeer
4 X 100m wisselslag estafetteLenneke BagijnAnnemarie Meijer4.58,2511-10-2014
Marlynn VermeerCéline Verhoef
4 X 200m vrijeslag estafetteAnnemarie MeijerMarlynn Vermeer9.20,4718-1-2014
Britt OrchardCéline Verhoef
5 X 50m vrijeslag estafetteKrista HoekMieke van Doorneveld2.47,0823-09-2002
Marisa La RoccaSuzanne Steekelenburg
Noor Zweverink
8 X 50m vrijeslag estafetteGeraldine TrainorFleur de Reus4.28,3521-04-2003
Rachel TrainorKirsten Lakerveld
Sophie van KanRuth Hofman
Kathinka Bol RaapChristine Vriesema
Dames 16 en 17 jaar
4 x 50m rugslag estafetteLenneke BagijnAnnemarie Meijer2.24,1312-4-2014
Eveline van OudheusdenBritt Orchard
4 x 50m vrijeslag estafetteJudith KleinjanNicky Kamies2.04,0616-11-2013
Somalee VrijlandBritt Orchard
4 x 50m wisselslag estafetteBritt OrchardAnnemarie Meijer2.18,4228-9-2013
Somalee VrijlandJudith Kleinjan
4 X 100m vrijeslag estafetteAnnemarie MeijerJudith Kleinjan4.25,8224-5-2014
Britt OrchardCéline Verhoef
4 X 100m wisselslag estafetteLenneke BagijnAnnemarie Meijer5.04,775-10-2013
Britt OrchardCéline Verhoef
4 x 200m vrijeslag estafetteKirsten KnapeJoanne Groeneveldt10.42,9724-05-2008
Leontine GroeneveldtSandra Vermeulen
5 X 50m vrijeslag estafetteKrista HoekMieke van Doorneveld2.47,0823-09-2002
Marisa La RoccaSuzanne Steekelenburg
Noor Zweverink
Dames 14 en 15 jaar
4 x 50m vrijeslag estafetteMisty de VoogtAnnemarie Meijer2.01,2027-9-2014
Tessa GieleEveline van Oudheusden
4 x 50m vlinderslag estafetteNatalya EsseboomNoa de Bock2.35,132-4-2016
Desny KloetTessa Giele
4 x 50m wisselslag estafetteBritt OrchardAnnemarie Meijer2.18,4228-9-2013
Somalee VrijlandJudith Kleinjan
4 X 100m vrijeslag estafetteCéline VerhoefAnnemarie Meijer4.38,1021-1-2012
Judith KleinjanLenneke Bagijn
4 x 100m wisselslag estafetteFleur de ReusBente Flinterman5.24,7019-05-1996
Mariska KlinkDominique van Bastelaar
5 x 50m vrijeslag estafetteKrista HoekMieke van Doorneveld2.47,0823-09-2002
Marisa La RoccaSuzanne Steekelenburg
Noor Zweverink
Meisjes 12 en 13 jaar
4 x 50m vrijeslag estafetteMisty de VoogtTessa Giele2.06,8218-1-2014
Britt OrchardSomalee Vrijland
4 x 50m wisselslag estafetteEveline van OudheusdenAnnemarie Meijer2.21,799-3-2013
Britt OrchardSomalee Vrijland
4 x 100m vrijeslag estafetteTessa GieleMisty de Voogt4.44,6011-10-2014
Julia SchilderTessa Niks
4 x 100m wisselslag estafetteMisty de VoogtTessa Niks5.28,157-3-2015
Tessa GieleJulia Schilder
Meisjes 10 en 11 jaar
4 x 50m wisselslag estafetteBritt OrchardAnnemarie Meijer2.47,0619-2-2011
Somalee VrijlandJamie van Roon
4 X 50m vrijeslag estafetteNaomi BekkerSandra Vermeulen2.40,9414-09-2003
Leontine GroeneveldtKirsten Knape
Heren 18 jaar en ouder
4 x 25m vrijeslag estafetteRuud van den BergSjoerd Sjoukes53,5012/10/2008
Jordy HokkeGertjan van der Knaap
4 x 25m vlinderslag estafetteJohn van DijkSjoerd Sjoukes1.01,7917-11-2007
Richard GrannemanRuud van den Berg
4 X 50m schoolslag estafetteJasper BuutfeldGuido Beijer2.38,5704-01-2003
Barend BuutfeldSjoerd Sjoukes
4 X 50m rugslag estafetteSjoerd SjoukesRolf Boef2.25,4328-03-2004
Paul BoefBarend Buutfeld
4 X 50m vrijeslag estafetteJari VoogtMike Hoek1.40,166-10-2018
Jesper OranjeDylan Kalden
4 X 50m vlinderslag estafetteBarend BuutfeldJasper Buutfeld1.59,1512-02-2006
Richard GrannemanSjoerd Sjoukes
4 x 50m wisselslag estafetteMichael SchildersDaniël Dikken1.54,7128-9-2013
Jesper OranjeMike Hoek
4 x 100m vrijeslag estafetteMike HoekJari Voogt3.40,4230-9-2017
Jasper van OudheusdenJesper Oranje
4 x 100m wisselslag estafetteJasper van OudheusdenJesper Oranje4.11,1013-1-2018
Mike HoekJari Voogt
4 x 200m vrijeslag estafetteMike HoekJesper Oranje8.11,4717-3-2018
Jasper van OudheusdenJari Voogt
5 X 50m vrijeslag estafetteRuud van den BergMichel Hoek2.25,1212/10/2008
Jordy HokkeMarco Monster
Sjoerd Sjoukes
Heren 16 en 17 jaar
4 X 50m rugslag estafetteSjoerd SjoukesRolf Boef2.25,4328-03-2004
Paul BoefBarend Buutfeld
4 x 50m vrijeslag estafetteDylan KaldenJasper van Oudheusden1.48,4818-2-2017
Jeroen SchilderJari Voogt
4 x 50m vlinderslag estafetteKoen BloklandLéon Verhoef2.18,8429-11-2014
Stan VosDylan Kalden
4 x 50m wisselslag estafetteDex de VoogtRolf Boef2.00,104-4-2009
Jesper OranjeBrian van Geffen
4 x 100m vrijeslag estafetteJesper OranjeBrian van Geffen3.53,8615-11-2008
Dex de VoogtRolf Boef
4 x 100m wisselslag estafetteDex de VoogtRolf Boef4.29,1817-01-2009
Jesper OranjeBrian van Geffen
4 x 200m vrijeslag estafetteBrian van GeffenJesper Oranje9.46,7217-05-2008
Rolf BoefDex de Voogt
Jongens 14 en 15 jaar
4 x 50m rugslag estafetteLorentz OrchardDylan Kalden2.31,6112-4-2014
Jasper van OudheusdenLéon Verhoef
4 x 50m vrijeslag estafetteJasper van OudheusdenJari Voogt1.51,875-3-2016
Dylan KaldenJeroen Schilder
4 x 50m vlinderslag estafetteMick van den HoutenChris Siemens2.15,982-4-2016
Jasper van OudheusdenJari Voogt
4 x 50m wisselslag estafetteBrian van GeffenRolf Boef2.08,5001-12-2007
Jesper OranjeKoen van Ruijven
4 x 100m vrijeslag estafetteJari VoogtJasper van Oudheusden4.08,0614-11-2015
Dylan KaldenJeroen Schilder
4 x 100m wisselslag estafetteJasper van OudheusdenJari Voogt4.51,8916-1-2016
Dylan KaldenJeroen Schilder
Jongens 12 en 13 jaar
4 X 50m vrijeslag estafetteBrian van GeffenKoen van Ruijven2.00,3703-06-2006
Dex de VoogtJesper Oranje
4 x 50m wisselslag estafetteKoen van RuijvenRolf Boef2,26,4328-11-2004
Jesper OranjeDex de Voogt
Jongens 10 en 11 jaar
4 x 50m vrijeslag estafetteMichael SchildersYouri Beijer2.59,4103-07-1999
Christian TreureJarno Beijer
4 x 50m wisselslag estafetteJasper van OudheusdenLéon Verhoef2.43,5316-6-2012
Dylan KaldenJari Voogt
Mix 18 jaar en ouder
4 x 25m vrijeslag estafetteRachel TrainorMarco Monster57,3818-12-2011
Geraldine TrainorErik Saan
4 x 25m vlinderslag estafetteRachel TrainorMarco Monster1.02,9117-11-2007
Geraldine TrainorGertjan van der Knaap
4 x 50m schoolslag estafetteRuth HofmanBarend Buutfeld2.46,9102-11-2002
Kirsten LakerveldCor van Balen
4 x 50m vrijeslag estafetteGertjan van der KnaapErik Saan1.54,283-5-2018
Jesper OranjeNico van Maanen
4 x 50m vlinderslag estafetteLenneke BagijnGeraldine Trainor2.14,1014-4-2018
Eveline van OudheusdenJasper van Oudheusden
4 x 50m wisselslag estafetteNico van MaanenGertjan van der Knaap2.11,143-5-2018
Jesper OranjeErik Saan
4 x 100m vrijeslag estafetteErik SaanLenneke Bagijn4.11,4318-1-2018
Jesper OranjeCéline Verhoef
4 x 100m wisselslag estafetteErik SaanKimberley van Buren4.59,5318-1-2018
Jesper OranjeLenneke Bagijn
6 X 50m vrijeslag estafetteCéline VerhoefDaniël Dikken3.11,7209-02-2008
Kirsten KnapeBrian van Geffen
Carina BimmelDex de Voogt
8 x 50m wisselslag estafetteLenneke BagijnMike Hoek4.18,2725-3-2017
Noa de BockDylan Kalden
Céline VerhoefJesper Oranje
Judith KleinjanRowan de Voogt
8 x 50m vrijeslag estafetteNoa de BockMike Hoek3.41,8725-3-2017
Céline VerhoefJari Voogt
Judith KleinjanJesper Oranje
Lenneke BagijnRowan de Voogt
10 x 25m schoolslag estafetteRachel TrainorMieke van Doorneveld3.20,1927-01-2001
Kirsten LakerveldDex de Voogt
Barend BuutfeldMaurice Treure
Linda van MeelGlenn Schilders
Sander PeetersenSuzanne Steekelenburg
10 x 25m vrijeslag estafetteKim de VriendMatthijs van Duijvenbode2.29,4622-4-2017
Desny KloetChris Siemens
Kiki WoutsJort Vizeé
Natalya EsseboomJasper van Oudheusden
Lenneke BagijnDylan Kalden
10 x 50m vrijeslag estafetteLenneke BagijnJeroen Schilder4.46,9331-3-2018
Judith KleinjanJari Voogt
Noa de BockMike Hoek
Eveline van OudheusdenJesper Oranje
Céline VerhoefJasper van Oudheusden
Mix 16 en 17 jaar
4 x 25m vrijeslag estafetteNiels PoldervaartGiorgia Colle1.12,8212-3-2011
Ivo StolkDiana Noordermeer
4 x 25m vlinderslag estafetteJasper van OudheusdenBritt Orchard1.19,3010-9-2011
Dylan KaldenSomalee Vrijland
4 x 25m wisselslag estafetteKirsten LakerveldDex de Voogt1.17,3222-06-2002
Canisia RomaniChester de Visser
4 x 50m schoolslag estafetteJari VoogtDesny Kloet2.45,9510-9-2016
Dylan KaldenKiki Wouts
4 x 50m vrijeslag estafetteKoen BloklandTessa Giele2.02,4118-10-2014
Dylan KaldenNatalya Esseboom
4 x 50m wisselslag estafetteSjoerd SjoukesBarend Buutfeld2.28,0209-03-2003
Kathinka Bol-RaapKirsten Lakerveld
6 x 50m vrijeslag estafetteDesny KloetJort Vizeé3.01,9025-2-2017
Noa de BockDylan Kalden
Natalya EsseboomJari Voogt
8 x 50m vrijeslag estafetteAnnemarie MeijerMike Hoek4.04,3225-4-2015
Judith KleinjanKoen Blokland
Tessa GieleJari Voogt
Noa de BockPatrick van der Knaap
8 x 50m wisselslag estafetteSandra VermeulenBrian van Geffen4.36,4818-04-2009
Kimberley van BurenRolf Boef
Leontine GroeneveldtJesper Oranje
Céline VerhoefEdwin Vermeulen
10 x 25m vrijeslag estafetteNoa de BockJort Vizeé2.34,617-6-2014
Natalya EsseboomJasper van Oudheusden
Britt OrchardJesse Kamies
Eveline van OudheusdenDylan Kalden
Nicky KamiesLorentz Orchard
10 x 50m vrijeslag estafetteJudith KleinjanJort Vizeé5.11,7421-5-2016
Tessa GieleJari Voogt
Kyra van den HoutenRowan de Voogt
Misty de VoogtChris Siemens
Julia SchilderJeroen Schilder
Mix 14 en 15 jaar
4 x 25m vrijeslag estafetteNiels PoldervaartGiorgia Colle1.12,8212-3-2011
Ivo StolkDiana Noordermeer
4 x 25m vlinderslag estafetteJasper van OudheusdenBritt Orchard1.19,3010-9-2011
Dylan KaldenSomalee Vrijland
4 x 25m wisselslag estafetteKirsten LakerveldDex de Voogt1.17,3222-06-2002
Canisia RomaniChester de Visser
4 X 50m schoolslag estafetteRuth HofmanBarend Buutfeld2.46,9102-11-2002
Kirsten LakerveldCor van Balen
4 x 50m vrijeslag estafetteNatalya EsseboomJeroen Schilder1.57,8925-3-2017
Desny KloetJasper van Oudheusden
4 x 50m Wisselslag estafetteJulia SchilderChris Siemens2.26,9625-3-2017
Misty de VoogtMick van den Houten
6 X 50m vrijeslag estafetteBritt OrchardJari Voogt3.14,772-11-2013
Eveline van OudheusdenLéon Verhoef
Judith KleinjanLorentz Orchard
8 x 50m vrijeslag estafetteKirsten LakerveldCanisia Romani4.18,2229-03-2003
Barend BuutfeldJasper Buutfeld
Sjoerd SjoukesRicardo van Gelder
Ruth HofmanMariska Pille
10 x 25m vrijeslag estafetteNoa de BockJort Vizeé2.34,617-6-2014
Natalya EsseboomJasper van Oudheusden
Britt OrchardJesse Kamies
Eveline van OudheusdenDylan Kalden
Nicky KamiesLorentz Orchard
Mix 12 en 13 jaar
4 x 25m vrijeslag estafetteNiels PoldervaartGiorgia Colle1.12,8212-3-2011
Ivo StolkDiana Noordermeer
4 x 25m vlinderslag estafetteJasper van OudheusdenBritt Orchard1.19,3010-9-2011
Dylan KaldenSomalee Vrijland
4 x 25m wisselslag estafetteKirsten LakerveldDex de Voogt1.17,3222-06-2002
Canisia RomaniChester de Visser
4 x 50m schoolslag estafetteDesny KloetMick van den Houten3.06,1713-2-2016
Christine HaakmanChris Siemens
4 x 50m vrijeslag estafetteNicky KamiesDylan Kalden2.10,5124-3-2012
Somalee VrijlandRowan de Voogt
4 x 50m wisselslag estafetteJasper van OudheusdenLaura Kwak2.37,1420-4-2013
Misty de VoogtJeroen Schilder
Mix 10 en 11 jaar
4 x 25m vrijeslag estafetteNiels PoldervaartGiorgia Colle1.12,8212-3-2011
Ivo StolkDiana Noordermeer
4 x 25m vlinderslag estafetteJasper van OudheusdenBritt Orchard1.19,3010-9-2011
Dylan KaldenSomalee Vrijland
4 x 50m schoolslag estafetteMike HoekVianne de Groot3.19,8208-12-2007
Michael de JoodeCéline Verhoef
4 X 50m vrijeslag estafetteKirsten De HoogDylan Kalden2.16,2714-1-2012
Somalee VrijlandIvo Stolk
4 x 50m wisselslag estafetteJasper van OudheusdenLaura Kwak2.37,1420-4-2013
Misty de VoogtJeroen Schilder
Mix 8 en 9 jaar
4 x 25m vrijeslag estafetteNiels PoldervaartGiorgia Colle1.12,8212-3-2011
Ivo StolkDiana Noordermeer