berichten
Uitslag Minioren en Junioren Circuit Deel 4 06-05-2017 te Alblasserdam (25m baan) Prognr: 1   100m wissel j. junioren 1 / 4                                                                                    Eindtijd 6     Chris Siemens                                1.22.03       04-00005                                                       1.20.06* 14   Matthijs […]

Uitslagen Minioren-Junioren Circuit deel 4 (Alblasserdam, 06-05-2017)

Uitslag Minioren en Junioren Circuit Deel 4 06-05-2017 te Alblasserdam (25m baan) Prognr: 1   100m wissel j. junioren 1 / 4                                                                                    Eindtijd 6     Chris Siemens                                1.22.03       04-00005                                                       1.20.06* 14   Matthijs […]

                                      Uitslag Antwerp International Youth Swimming Cup 2017            28-04-2017 t/m 30-04-2017 te Olympisch Zwembad Wezenberg Antwerpen (50m baan) Prognr: 6   50m vlinder heren mix                                                                                             Eindtijd         JMIN5/6, JJUN1/2, JJUN3/4, […]

Uitslagen Antwerp International Youth Swimming Cup 2017 (Antwerpen, 28-04-2017 t/m 30-04-2017)

                                      Uitslag Antwerp International Youth Swimming Cup 2017            28-04-2017 t/m 30-04-2017 te Olympisch Zwembad Wezenberg Antwerpen (50m baan) Prognr: 6   50m vlinder heren mix                                                                                             Eindtijd         JMIN5/6, JJUN1/2, JJUN3/4, […]

Uitslag DPWN-kamp deel 4 22-04-2017 te Brielle (25m baan) Progr nr: 1   4x50m vrij est. m./j. junioren 2 en later                                   50m                                             Eindtijd 4     De Duck                                                                                    0.36.42*                                         2.17.94 Kim de Vriend, […]

Uitslagen DPWN-kamp deel 4 (Briele, 22-04-2017)

Uitslag DPWN-kamp deel 4 22-04-2017 te Brielle (25m baan) Progr nr: 1   4x50m vrij est. m./j. junioren 2 en later                                   50m                                             Eindtijd 4     De Duck                                                                                    0.36.42*                                         2.17.94 Kim de Vriend, […]

Zo vlak voor de Pasen mochten er nog een aantal  zwemmers hun vaardigheden vertonen op de LAC/LAM in Vlaardingen. Met 3 ploegleiders als ondersteuning beloofd dit een goede middag te […]

LAC / LAM deel 4 Vlaardingen 15 april

Zo vlak voor de Pasen mochten er nog een aantal  zwemmers hun vaardigheden vertonen op de LAC/LAM in Vlaardingen. Met 3 ploegleiders als ondersteuning beloofd dit een goede middag te […]

Uitslag LAC/LAM Vlaardingen deel 4 15-04-2017 te Vlaardingen (25m baan) Progr nr: 3   50m rug senioren dames all-in                                                                                               Eindtijd 5     Noa de Bock                            0.39.40    03-00318                                                                             0.37.16* 6     Lenneke Bagijn                         0.35.34    […]

Uitslagen LAC-LA-Meerkamp deel 4 (Vlaardingen, 15-04-2017)

Uitslag LAC/LAM Vlaardingen deel 4 15-04-2017 te Vlaardingen (25m baan) Progr nr: 3   50m rug senioren dames all-in                                                                                               Eindtijd 5     Noa de Bock                            0.39.40    03-00318                                                                             0.37.16* 6     Lenneke Bagijn                         0.35.34    […]

                                                   Uitslag Minior Swim Cup 2017 minioren 5-6                                                          08-04-2017 te Eindhoven (50m baan) Prognr: 2   100m vrij m. minioren 5                                                   50m                                 Eindtijd 27   Hilda Vrijbloed                               1.19.67       06-00732               0.37.77                             1.20.33 […]

Uitslag Minior Swim Cup 2017 minioren 5-6 (Eindhoven, 08-04-2017)

                                                   Uitslag Minior Swim Cup 2017 minioren 5-6                                                          08-04-2017 te Eindhoven (50m baan) Prognr: 2   100m vrij m. minioren 5                                                   50m                                 Eindtijd 27   Hilda Vrijbloed                               1.19.67       06-00732               0.37.77                             1.20.33 […]

Inderdaad dit is het laatste verslag van deze competitie in de regio en in de B -poule omdat we gaan promoveren naar de A- poule, GEFELICITEERD zwemmers en trainers en […]

Laatste verslag Regio West in B -Poule.

Inderdaad dit is het laatste verslag van deze competitie in de regio en in de B -poule omdat we gaan promoveren naar de A- poule, GEFELICITEERD zwemmers en trainers en […]

                                                        Uitslag RW Competitie Deel 5 Poule B                                                        25-03-2017 te Papendrecht (25m baan) Prognr: 97   4x50m vrij est. m./j. junioren 4 en later                                              50m             Eindtijd 2     De Duck                                                                                                          0.31.13*        […]

Uitslagen Regio West Competitie deel 5 (Papendrecht, 25-03-2017)

                                                        Uitslag RW Competitie Deel 5 Poule B                                                        25-03-2017 te Papendrecht (25m baan) Prognr: 97   4x50m vrij est. m./j. junioren 4 en later                                              50m             Eindtijd 2     De Duck                                                                                                          0.31.13*        […]

 

Aankondiging Algemene Ledenvergadering