Waterpolorooster

Wedstrijdprogramma’s Waterpolo Startgemeenschap ScomZeehondDuck Seizoen 2018-2019

https://www.knzbwest.nl/waterpolo/programma-en-uitslagen

EG2

Datum Tijd Wedstrijd Locatie
15-sep 13:45 MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11) – SCOMZeehondDuck (SG) EG*2 (Gemengd-E <11) Sportboulevard
29-sep 14:00 SCOMZeehondDuck (SG) EG*2 (Gemengd-E <11) – MNC Dordrecht EG5 (Gemengd-E <11) De Rozenburcht
13-okt 15:00 SCOMZeehondDuck (SG) EG*2 (Gemengd-E <11) – Wiekslag Wiekslag EG*2 (Gemengd-E <11) De Rozenburcht
03-nov 14:00 SCOMZeehondDuck (SG) EG*2 (Gemengd-E <11) – Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11) De Rozenburcht
10-nov 12:00 ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) – SCOMZeehondDuck (SG) EG*2 (Gemengd-E <11) Inge de Bruijn Zwembad
24-nov 15:30 SCOMZeehondDuck (SG) EG*2 (Gemengd-E <11) – SVH EG2 (Gemengd-E <11) De Rozenburcht
02-dec 18:00 ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11) – SCOMZeehondDuck (SG) EG*2 (Gemengd-E <11) Inge de Bruijn Zwembad
15-dec 17:00 ZVVS EG2 (Gemengd-E <11) – SCOMZeehondDuck (SG) EG*2 (Gemengd-E <11) De Kulk
26-jan 13:30 MNC Dordrecht EG5 (Gemengd-E <11) – SCOMZeehondDuck (SG) EG*2 (Gemengd-E <11) Sportboulevard
02-feb 13:30 SCOMZeehondDuck (SG) EG*2 (Gemengd-E <11) – MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11) De Rozenburcht
09-feb 16:15 Wiekslag Wiekslag EG*2 (Gemengd-E <11) – SCOMZeehondDuck (SG) EG*2 (Gemengd-E <11) Sportcentrum Blokweer
16-feb 16:00 SCOMZeehondDuck (SG) EG*2 (Gemengd-E <11) – ZVVS EG2 (Gemengd-E <11) De Rozenburcht
09-mrt 14:55 Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11) – SCOMZeehondDuck (SG) EG*2 (Gemengd-E <11) Sportfondsenbad Rdam-Noord
16-mrt 14:00 SCOMZeehondDuck (SG) EG*2 (Gemengd-E <11) – ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) De Rozenburcht
30-mrt 14:55 SVH EG2 (Gemengd-E <11) – SCOMZeehondDuck (SG) EG*2 (Gemengd-E <11) Sportcomplex de Wilgenring
06-apr 14:30 SCOMZeehondDuck (SG) EG*2 (Gemengd-E <11) – ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11) De Rozenburcht

 

EG1

Datum Tijd Wedstrijd Locatie
15-sep 14:30 MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) – SCOMZeehondDuck (SG) EG1 (Gemengd-E <11) Sportboulevard
29-sep 14:00 SCOMZeehondDuck (SG) EG1 (Gemengd-E <11) – De Kempvis De Kempvis EG*2 (Gemengd-E <11) Hoogvliet
13-okt 14:00 SCOMZeehondDuck (SG) EG1 (Gemengd-E <11) – MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) Hoogvliet
03-nov 14:00 SCOMZeehondDuck (SG) EG1 (Gemengd-E <11) – Z&PC Rotterdam EG3 (Gemengd-E <11) Hoogvliet
17-nov 14:00 SCOMZeehondDuck (SG) EG1 (Gemengd-E <11) – WSG NieMo (SG) EG1 (Gemengd-E <11) Hoogvliet
24-nov 14:00 SCOMZeehondDuck (SG) EG1 (Gemengd-E <11) – SVH EG1 (Gemengd-E <11) Hoogvliet
02-dec 18:40 ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) – SCOMZeehondDuck (SG) EG1 (Gemengd-E <11) Inge de Bruijn Zwembad
15-dec 16:45 Wiekslag Wiekslag EG*1 (Gemengd-E <11) – SCOMZeehondDuck (SG) EG1 (Gemengd-E <11) Sportcentrum Blokweer
26-jan 15:40 De Kempvis De Kempvis EG*2 (Gemengd-E <11) – SCOMZeehondDuck (SG) EG1 (Gemengd-E <11) Rivièrabad
02-feb 14:00 SCOMZeehondDuck (SG) EG1 (Gemengd-E <11) – MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11) Hoogvliet
10-feb 13:30 MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) – SCOMZeehondDuck (SG) EG1 (Gemengd-E <11) Sportboulevard
16-feb 14:00 SCOMZeehondDuck (SG) EG1 (Gemengd-E <11) – Wiekslag Wiekslag EG*1 (Gemengd-E <11) Hoogvliet
09-mrt 15:35 Z&PC Rotterdam EG3 (Gemengd-E <11) – SCOMZeehondDuck (SG) EG1 (Gemengd-E <11) Sportfondsenbad Rdam-Noord
23-mrt 14:15 WSG NieMo (SG) EG1 (Gemengd-E <11) – SCOMZeehondDuck (SG) EG1 (Gemengd-E <11) Polderbad
30-mrt 14:15 SVH EG1 (Gemengd-E <11) – SCOMZeehondDuck (SG) EG1 (Gemengd-E <11) Sportcomplex de Wilgenring
06-apr 14:00 SCOMZeehondDuck (SG) EG1 (Gemengd-E <11) – ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) Hoogvliet

 

DG2

Datum Tijd Wedstrijd Locatie
06-okt 12:00 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) – SCOMZeehondDuck (SG) DG*2 (Gemengd-D <13) Inge de Bruijn Zwembad
13-okt 14:45 SCOMZeehondDuck (SG) DG*2 (Gemengd-D <13) – ZPB H&L productions DG*3 (Gemengd-D <13) Hoogvliet
03-nov 14:40 SCOMZeehondDuck (SG) DG*2 (Gemengd-D <13) – Z&PC Rotterdam DG1 (Gemengd-D <13) De Rozenburcht
10-nov 17:15 De Kempvis De Kempvis DG*2 (Gemengd-D <13) – SCOMZeehondDuck (SG) DG*2 (Gemengd-D <13) Rivièrabad
17-nov 14:00 SCOMZeehondDuck (SG) DG*2 (Gemengd-D <13) – Zwemvereniging Westland DG*1 (Gemengd-D <13) Sportcentrum Dukdalf
24-nov 16:10 SCOMZeehondDuck (SG) DG*2 (Gemengd-D <13) – MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) De Rozenburcht
02-dec 13:00 ZVVS ZVVS DG*1 (Gemengd-D <13) – SCOMZeehondDuck (SG) DG*2 (Gemengd-D <13) De Kulk
15-dec 17:30 Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) – SCOMZeehondDuck (SG) DG*2 (Gemengd-D <13) Sportcentrum Blokweer
02-feb 17:00 SCOMZeehondDuck (SG) DG*2 (Gemengd-D <13) – ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) Sportcentrum Dukdalf
10-feb 18:50 ZPB H&L productions DG*3 (Gemengd-D <13) – SCOMZeehondDuck (SG) DG*2 (Gemengd-D <13) Inge de Bruijn Zwembad
16-feb 16:40 SCOMZeehondDuck (SG) DG*2 (Gemengd-D <13) – Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) De Rozenburcht
09-mrt 13:30 Z&PC Rotterdam DG1 (Gemengd-D <13) – SCOMZeehondDuck (SG) DG*2 (Gemengd-D <13) Sportfondsenbad Rdam-Noord
16-mrt 14:40 SCOMZeehondDuck (SG) DG*2 (Gemengd-D <13) – De Kempvis De Kempvis DG*2 (Gemengd-D <13) De Rozenburcht
23-mrt 16:10 Zwemvereniging Westland DG*1 (Gemengd-D <13) – SCOMZeehondDuck (SG) DG*2 (Gemengd-D <13) Zwembad Maesemunde
31-mrt 13:30 MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) – SCOMZeehondDuck (SG) DG*2 (Gemengd-D <13) Sportboulevard
06-apr 14:00 SCOMZeehondDuck (SG) DG*2 (Gemengd-D <13) – ZVVS ZVVS DG*1 (Gemengd-D <13) Sportcentrum Dukdalf

 

DG1

Datum Tijd Wedstrijd Locatie
23-sep 16:40 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) – SCOMZeehondDuck (SG) DG1 (Gemengd-D <13) Groenhovenbad
29-sep 14:40 SCOMZeehondDuck (SG) DG1 (Gemengd-D <13) – SVH DG1 (Gemengd-D <13) De Rozenburcht
06-okt 14:55 Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) – SCOMZeehondDuck (SG) DG1 (Gemengd-D <13) Aquamar
13-okt 16:25 SCOMZeehondDuck (SG) DG1 (Gemengd-D <13) – MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) De Rozenburcht
17-nov 14:45 SCOMZeehondDuck (SG) DG1 (Gemengd-D <13) – De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) Sportcentrum Dukdalf
01-dec 16:45 ZVL-1886 DG1 (Gemengd-D <13) – SCOMZeehondDuck (SG) DG1 (Gemengd-D <13) De Zijl
08-dec 14:45 SCOMZeehondDuck (SG) DG1 (Gemengd-D <13) – ZPB H&L Productions DG*2 (Gemengd-D <13) Hoogvliet
15-dec 13:30 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) – SCOMZeehondDuck (SG) DG1 (Gemengd-D <13) Inge de Bruijn Zwembad
19-jan 14:00 SCOMZeehondDuck (SG) DG1 (Gemengd-D <13) – WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) Hoogvliet
26-jan 14:15 SVH DG1 (Gemengd-D <13) – SCOMZeehondDuck (SG) DG1 (Gemengd-D <13) Sportcomplex de Wilgenring
02-feb 14:10 SCOMZeehondDuck (SG) DG1 (Gemengd-D <13) – Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) De Rozenburcht
10-feb 15:00 MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) – SCOMZeehondDuck (SG) DG1 (Gemengd-D <13) Sportboulevard
16-feb 14:40 SCOMZeehondDuck (SG) DG1 (Gemengd-D <13) – ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) Hoogvliet
23-mrt 16:30 De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) – SCOMZeehondDuck (SG) DG1 (Gemengd-D <13) Rivièrabad
06-apr 15:10 SCOMZeehondDuck (SG) DG1 (Gemengd-D <13) – ZVL-1886 DG1 (Gemengd-D <13) De Rozenburcht
13-apr 16:30  ZPB H&L Productions DG*2 (Gemengd-D <13) – SCOMZeehondDuck (SG) DG1 (Gemengd-D <13) Inge de Bruijn Zwembad

 

CM1

Datum Tijd Wedstrijd Locatie
15-sep 20:30 MNC Dordrecht Da4 (Dames) – SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) Sportboulevard
22-sep 17:30 WSG NieMo (SG) Da2 (Dames) – SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) Polderbad
29-sep 18:25 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) – Aquadraat (SG) Da2 (Dames) De Rozenburcht
06-okt 17:15 d’ELFT Da1 (Dames) – SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) Kerkpolder
13-okt 18:40 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) – ZPS Da1 (Dames) De Rozenburcht
27-okt 17:45 Aquadraat (SG) Da2 (Dames) – SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) De Does
03-nov 17:40 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) – ZPC Numansdorp Da1 (Dames) De Rozenburcht
17-nov 17:30 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) – ZVL-1886 Da6 (Dames) De Rozenburcht
01-dec 18:05 AZC Da1 (Dames) – SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) AquaRijn
08-dec 17:45 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) – Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) De Rozenburcht
15-dec 18:25 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames) – SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) Caribabad
19-jan 17:00 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) – WSG NieMo (SG) Da2 (Dames) De Rozenburcht
02-feb 17:55 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) – d’ELFT Da1 (Dames) De Rozenburcht
09-feb 18:05 ZPS Da1 (Dames) – SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) De Hofstee
16-feb 18:10 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) – De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames) De Rozenburcht
09-mrt 17:00 ZPC Numansdorp Da1 (Dames) – SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) De Wellen
16-mrt 18:40 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) – MNC Dordrecht Da4 (Dames) De Rozenburcht
23-mrt 16:30 ZVL-1886 Da6 (Dames) – SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) Vijf Meibad
06-apr 18:10 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) – AZC Da1 (Dames) De Rozenburcht
13-apr 16:45 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) – SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) Sportfondsenbad Rdam-Noord

 

CJ2

Datum Tijd Wedstrijd Locatie
23-sep 14:15 MNC Dordrecht CJ2 – SCOM/ZeehondDuck CJ*2 Sportboulevard
29-sep 15:25 SCOM/ZeehondDuck CJ*2 – De Kempvis CJ1 De Rozenburcht
06-okt 17:15 SVH CJ1 – SCOM/ZeehondDuck CJ*2 Sportcomplex de Wilgenring
13-okt 15:30 SCOM/ZeehondDuck CJ*2 – ZZ&PC De Devel CJ/ZVS*1 Hoogvliet
27-okt 12:40 ZPB H&L Productions CJ1 – SCOM/ZeehondDuck CJ*2 Inge de Bruijn Zwembad
03-nov 15:25 SCOM/ZeehondDuck CJ*2 – ZVVS CJ*1 De Rozenburcht
24-nov 15:25 SCOM/ZeehondDuck CJ*2 – BZC/de Lansingh CJ*1 Hoogvliet
01-dec 17:30 Wiekslag CJ*1 – SCOM/ZeehondDuck CJ*2 Sportcentrum Blokweer
15-dec 16:55 De Linge/PCG (SG) CJ1 – SCOM/ZeehondDuck CJ*2 Caribabad
19-jan 14:45 SCOM/ZeehondDuck CJ*2 – MNC Dordrecht CJ2 Hoogvliet
26-jan 17:00 De Kempvis CJ1 – SCOM/ZeehondDuck CJ*2 Rivièrabad
02-feb 14:55 SCOM/ZeehondDuck CJ*2 – SVH CJ1 De Rozenburcht
09-feb 16:30 ZZ&PC De Devel CJ/ZVS*1 – SCOM/ZeehondDuck CJ*2 De Hoge Devel B.V.
16-feb 14:00 SCOM/ZeehondDuck CJ*2 – De Linge/PCG (SG) CJ1 Sportcentrum Dukdalf
09-mrt 17:20 ZVVS CJ*1 – SCOM/ZeehondDuck CJ*2 De Kulk
16-mrt 14:00 SCOM/ZeehondDuck CJ*2 – ZPB H&L Productions CJ1 Sportcentrum Dukdalf
30-mrt 17:00 BZC/de Lansingh CJ*1 – SCOM/ZeehondDuck CJ*2 De Lansingh
06-apr 15:55 SCOM/ZeehondDuck CJ*2 – Wiekslag CJ*1 De Rozenburcht

 

CJ1

Datum Tijd Wedstrijd Locatie
29-sep 16:10 SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 – d’ELFT CJ1 De Rozenburcht
06-okt 15:45 SVH CJ*2 – SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 Sportcomplex de Wilgenring
13-okt 16:15 SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 – ZPS CJ*1 Hoogvliet
03-nov 16:10 SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 – Z&PC Rotterdam CJ*1 De Rozenburcht
10-nov 16:00 ZVL-1886 CJ2 – SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 De Zijl
17-nov 15:30 SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 – WSG NieMo (SG) CJ*1 Sportcentrum Dukdalf
24-nov 16:10 SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 – WZC CJ*1 Hoogvliet
01-dec 18:05 Z&PC De Gouwe CJ1 – SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 De Sniep
15-dec 17:40 OZV CJ*1 – SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 H2O
26-jan 16:00 d’ELFT CJ1 – SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 Kerkpolder
02-feb 15:40 SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 – SVH CJ*2 De Rozenburcht
09-feb 16:35 ZPS CJ*1 – SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 De Hofstee
16-feb 14:45 SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 – OZV CJ*1 Sportcentrum Dukdalf
09-mrt 17:00 Z&PC Rotterdam CJ*1 – SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 Sportfondsenbad Rdam-Noord
16-mrt 14:45 SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 – ZVL-1886 CJ2 Sportcentrum Dukdalf
23-mrt 16:25 WSG NieMo (SG) CJ*1 – SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 Polderbad
30-mrt 18:00 WZC CJ*1 – SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 De Veur
06-apr 16:40 SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 – Z&PC De Gouwe CJ1 De Rozenburcht

 

AJ1

Datum Tijd Wedstrijd Locatie
15-sep 19:25 SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) – WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) De Rozenburcht
30-sep 14:50 Wiekslag AJ1 (Jongens-A <19) – SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) Sportcentrum Blokweer
13-okt 20:10 SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) – SVH AJ1 (Jongens-A <19) De Rozenburcht
03-nov 18:25 SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) – ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19) De Rozenburcht
10-nov 15:45 SVH AJ1 (Jongens-A <19) – SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) Sportcomplex de Wilgenring
17-nov 18:15 SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) – Poseidon’56 AJ1 (Jongens-A <19) De Rozenburcht
24-nov 18:25 SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) – MNC Dordrecht AJ2 (Jongens-A <19) De Rozenburcht
01-dec 18:15 Wiekslag AJ1 (Jongens-A <19) – SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) Sportcentrum Blokweer
08-dec 18:30 SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) – WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) De Rozenburcht
15-dec 16:30 Waterpolo Den Haag (SG) AJ1 (Jongens-A <19) – SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) Hofbad
19-jan 17:45 SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) – Poseidon’56 AJ1 (Jongens-A <19) De Rozenburcht
27-jan 13:30 MNC Dordrecht AJ2 (Jongens-A <19) – SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) Sportboulevard
02-feb 18:40 SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) – Wiekslag AJ1 (Jongens-A <19) De Rozenburcht
09-feb 16:30 SVH AJ1 (Jongens-A <19) – SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) Sportcomplex de Wilgenring
16-feb 18:55 SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) – Waterpolo Den Haag (SG) AJ1 (Jongens-A <19) De Rozenburcht
09-mrt 16:35 ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19) – SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) Inge de Bruijn Zwembad
16-mrt 17:40 SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) – Waterpolo Den Haag (SG) AJ1 (Jongens-A <19) De Rozenburcht
23-mrt 16:15 Poseidon’56 AJ1 (Jongens-A <19) – SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) De Fakkel
31-mrt 17:30 MNC Dordrecht AJ2 (Jongens-A <19) – SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) Sportboulevard
06-apr 18:55 ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19) – SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) Inge de Bruijn Zwembad
13-apr 18:10 WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) – SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) Groenhovenbad

 

Dames 1

Datum Tijd Wedstrijd Locatie
15-sep 20:30 MNC Dordrecht Da4 (Dames) – SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) Sportboulevard
22-sep 17:30 WSG NieMo (SG) Da2 (Dames) – SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) Polderbad
29-sep 18:25 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) – Aquadraat (SG) Da2 (Dames) De Rozenburcht
06-okt 17:15 d’ELFT Da1 (Dames) – SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) Kerkpolder
13-okt 18:40 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) – ZPS Da1 (Dames) De Rozenburcht
27-okt 17:45 Aquadraat (SG) Da2 (Dames) – SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) De Does
03-nov 17:40 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) – ZPC Numansdorp Da1 (Dames) De Rozenburcht
17-nov 17:30 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) – ZVL-1886 Da6 (Dames) De Rozenburcht
01-dec 18:05 AZC Da1 (Dames) – SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) AquaRijn
08-dec 17:45 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) – Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) De Rozenburcht
15-dec 18:25 De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames) – SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) Caribabad
19-jan 17:00 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) – WSG NieMo (SG) Da2 (Dames) De Rozenburcht
02-feb 17:55 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) – d’ELFT Da1 (Dames) De Rozenburcht
09-feb 18:05 ZPS Da1 (Dames) – SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) De Hofstee
16-feb 18:10 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) – De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames) De Rozenburcht
09-mrt 17:00 ZPC Numansdorp Da1 (Dames) – SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) De Wellen
16-mrt 18:40 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) – MNC Dordrecht Da4 (Dames) De Rozenburcht
23-mrt 16:30 ZVL-1886 Da6 (Dames) – SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) Vijf Meibad
06-apr 18:10 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) – AZC Da1 (Dames) De Rozenburcht
13-apr 16:45 Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) – SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) Sportfondsenbad Rdam-Noord

 

Heren 5

Datum Tijd Wedstrijd Locatie
22-sep 18:55 De Vliet (SG) H4 – SCOMZeehondDuck (SG) H5 Sportcentrum Forum Kwadraat
29-sep 17:40 SCOMZeehondDuck (SG) H5 – MNC Dordrecht H9 De Rozenburcht
07-okt 20:20 ZPB H&L Productions H7 – SCOMZeehondDuck (SG) H5 Inge de Bruijn Zwembad
13-okt 15:40 SCOMZeehondDuck (SG) H5 – ZZ&PC De Devel H4 De Rozenburcht
27-okt 17:00 Aquadraat (SG) H4 – SCOMZeehondDuck (SG) H5 De Does
17-nov 16:00 SCOMZeehondDuck (SG) H5 – Poseidon’56 H4 De Rozenburcht
24-nov 16:55 SCOMZeehondDuck (SG) H5 – BZC H5 De Rozenburcht
08-dec 16:15 SCOMZeehondDuck (SG) H5 – DWF H2 De Rozenburcht
19-jan 16:15 SCOMZeehondDuck (SG) H5 – De Vliet (SG) H4 De Rozenburcht
27-jan 16:15 MNC Dordrecht H9 – SCOMZeehondDuck (SG) H5 Sportboulevard
02-feb 16:25 SCOMZeehondDuck (SG) H5 – ZPB H&L Productions H7 De Rozenburcht
09-feb 18:45 ZZ&PC De Devel H4 – SCOMZeehondDuck (SG) H5 De Hoge Devel B.V.
23-mrt 20:15 Poseidon’56 H4 – SCOMZeehondDuck (SG) H5 De Fakkel
30-mrt 18:35 BZC H5 – SCOMZeehondDuck (SG) H5 De Hofstee
06-apr 17:25 SCOMZeehondDuck (SG) H5 – Aquadraat (SG) H4 De Rozenburcht
13-apr 15:00 DWF H2 – SCOMZeehondDuck (SG) H5 De Lockhorst

 

Heren 4

Datum Tijd Wedstrijd Locatie
22-sep 19:40 De Vliet (SG) H3 – SCOMZeehondDuck (SG) H4 Sportcentrum Forum Kwadraat
29-sep 19:10 SCOMZeehondDuck (SG) H4 – De Kempvis H7 De Rozenburcht
06-okt 19:00 WSG NieMo (SG) H5 – SCOMZeehondDuck (SG) H4 Polderbad
13-okt 19:25 SCOMZeehondDuck (SG) H4 – ZPS H2 De Rozenburcht
03-nov 16:55 SCOMZeehondDuck (SG) H4 – Z&PC Rotterdam H5 De Rozenburcht
11-nov 15:15 WIDEX GZC DONK H7 – SCOMZeehondDuck (SG) H4 Groenhovenbad
17-nov 16:45 SCOMZeehondDuck (SG) H4 – Poseidon’56 H2 De Rozenburcht
24-nov 17:40 SCOMZeehondDuck (SG) H4 – De Lansingh H3 De Rozenburcht
01-dec 16:45 d’ELFT H6 – SCOMZeehondDuck (SG) H4 Kerkpolder
08-dec 17:00 SCOMZeehondDuck (SG) H4 – ZVVS H6 De Rozenburcht
15-dec 18:15 Wiekslag H4 – SCOMZeehondDuck (SG) H4 Sportcentrum Blokweer
19-jan 18:45 SCOMZeehondDuck (SG) H4 – De Vliet (SG) H3 De Rozenburcht
26-jan 19:15 De Kempvis H7 – SCOMZeehondDuck (SG) H4 Rivièrabad
02-feb 19:40 SCOMZeehondDuck (SG) H4 – WSG NieMo (SG) H5 De Rozenburcht
09-feb 18:50 ZPS H2 – SCOMZeehondDuck (SG) H4 De Hofstee
16-feb 17:25 SCOMZeehondDuck (SG) H4 – Wiekslag H4 De Rozenburcht
09-mrt 19:15 Z&PC Rotterdam H5 – SCOMZeehondDuck (SG) H4 Sportfondsenbad Rdam-Noord
16-mrt 15:25 SCOMZeehondDuck (SG) H4 – WIDEX GZC DONK H7 De Rozenburcht
23-mrt 21:00 Poseidon’56 H2 – SCOMZeehondDuck (SG) H4 De Fakkel
30-mrt 20:00 De Lansingh H3 – SCOMZeehondDuck (SG) H4 De Lansingh
06-apr 18:55 SCOMZeehondDuck (SG) H4 – d’ELFT H6 De Rozenburcht
14-apr 13:30 ZVVS H6 – SCOMZeehondDuck (SG) H4 De Kulk

 

Heren 3

Datum Tijd Wedstrijd Locatie
23-sep 20:50 MNC Dordrecht H8 – SCOMZeehondDuck (SG) H3 Sportboulevard
29-sep 19:55 SCOMZeehondDuck (SG) H3 – ZPB H&L Productions H6 De Rozenburcht
06-okt 19:15 ZZ&PC De Devel H3 – SCOMZeehondDuck (SG) H3 De Hoge Devel B.V.
13-okt 17:10 SCOMZeehondDuck (SG) H3 – Wiekslag H5 De Rozenburcht
03-nov 19:25 SCOMZeehondDuck (SG) H3 – ZPC Numansdorp H1 De Rozenburcht
10-nov 17:45 Z&PC Rotterdam H7 – SCOMZeehondDuck (SG) H3 Sportfondsenbad Rdam-Noord
17-nov 19:15 SCOMZeehondDuck (SG) H3 – Poseidon’56 H3 De Rozenburcht
01-dec 16:30 ZVVS H7 – SCOMZeehondDuck (SG) H3 De Kulk
08-dec 19:30 SCOMZeehondDuck (SG) H3 – DWF H1 De Rozenburcht
15-dec 19:55 De Linge/PCG (SG) H4 – SCOMZeehondDuck (SG) H3 Caribabad
19-jan 19:30 SCOMZeehondDuck (SG) H3 – MNC Dordrecht H8 De Rozenburcht
27-jan 20:05 ZPB H&L Productions H6 – SCOMZeehondDuck (SG) H3 Inge de Bruijn Zwembad
02-feb 17:10 SCOMZeehondDuck (SG) H3 – ZZ&PC De Devel H3 De Rozenburcht
09-feb 19:15 Wiekslag H5 – SCOMZeehondDuck (SG) H3 Sportcentrum Blokweer
16-feb 19:55 SCOMZeehondDuck (SG) H3 – De Linge/PCG (SG) H4 De Rozenburcht
09-mrt 19:00 ZPC Numansdorp H1 – SCOMZeehondDuck (SG) H3 De Waterstee
16-mrt 16:10 SCOMZeehondDuck (SG) H3 – Z&PC Rotterdam H7 De Rozenburcht
23-mrt 19:30 Poseidon’56 H3 – SCOMZeehondDuck (SG) H3 De Fakkel
06-apr 19:40 SCOMZeehondDuck (SG) H3 – ZVVS H7 De Rozenburcht
13-apr 15:45 DWF H1 – SCOMZeehondDuck (SG) H3 De Lockhorst

 

Heren 2

Datum Tijd Wedstrijd Locatie
23-sep 15:40 De Vliet (SG) H2 (Heren) – SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) De Schilp
06-okt 19:45 WSG NieMo (SG) H3 (Heren) – SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) Polderbad
13-okt 17:55 SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) – SVH H4 (Heren) De Rozenburcht
27-okt 17:45 BZC H3 (Heren) – SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) De Hofstee
03-nov 20:10 SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) – Z&PC Rotterdam H3 (Heren) De Rozenburcht
10-nov 15:15 Wave H2 (Heren) – SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) Kerkpolder
17-nov 20:00 SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) – De Kempvis H5 (Heren) De Rozenburcht
24-nov 19:25 SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) – BZC H3 (Heren) De Rozenburcht
01-dec 16:25 Katwijk H5 (Heren) – SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) Aquamar
08-dec 20:15 SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) – WIDEX GZC DONK H6 (Heren) De Rozenburcht
19-jan 20:15 SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) – De Vliet (SG) H2 (Heren) De Rozenburcht
02-feb 20:25 SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) – WSG NieMo (SG) H3 (Heren) De Rozenburcht
09-feb 20:30 SVH H4 (Heren) – SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) Sportcomplex de Wilgenring
09-mrt 20:00 Z&PC Rotterdam H3 (Heren) – SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) Sportfondsenbad Rdam-Noord
16-mrt 16:55 SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) – Wave H2 (Heren) De Rozenburcht
23-mrt 18:45 De Kempvis H5 (Heren) – SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) Rivièrabad
06-apr 20:25 SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) – Katwijk H5 (Heren) De Rozenburcht
13-apr 17:25 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) – SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) Groenhovenbad

 

Heren 1

Datum Tijd Wedstrijd Locatie
22-sep 20:50 WZK Zwemmen WZK H1 (Heren) – SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) Sterrenbad
29-sep 20:40 SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) – Z&PC De Gouwe H1 (Heren) De Rozenburcht
06-okt 19:30 d’ELFT H1 (Heren) – SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) Kerkpolder
13-okt 21:10 SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) – ZZ&PC De Devel H1 (Heren) De Rozenburcht
27-okt 17:30 OZV H1 (Heren) – SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) H2O
03-nov 20:55 SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) – De Reigers (SG) H1 (Heren) De Rozenburcht
10-nov 14:00 Wave H1 (Heren) – SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) Kerkpolder
17-nov 20:45 SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) – Zwemvereniging Westland H1 (Heren) De Rozenburcht
24-nov 20:10 SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) – WZC (SG) H1 (Heren) De Rozenburcht
02-dec 19:15 Sassenheim H1 (Heren) – SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) Wasbeek
08-dec 21:00 SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) – Z&PC Rotterdam H1 (Heren) De Rozenburcht
19-jan 21:00 SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) – WZK Zwemmen WZK H1 (Heren) De Rozenburcht
26-jan 19:45 Z&PC De Gouwe H1 (Heren) – SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) De Sniep
02-feb 21:10 SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) – d’ELFT H1 (Heren) De Rozenburcht
09-feb 20:15 ZZ&PC De Devel H1 (Heren) – SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) De Hoge Devel B.V.
23-feb 19:00 SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) – OZV H1 (Heren) De Rozenburcht
09-mrt 20:15 De Reigers (SG) H1 (Heren) – SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) De Waterthor
16-mrt 19:25 SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) – Wave H1 (Heren) De Rozenburcht
23-mrt 18:25 Zwemvereniging Westland H1 (Heren) – SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) Zwembad Maesemunde
30-mrt 20:15 WZC (SG) H1 (Heren) – SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) De Veur
06-apr 21:10 SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) – Sassenheim H1 (Heren) De Rozenburcht
13-apr 19:00 Z&PC Rotterdam H1 (Heren) – SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) Zwemcentrum Rotterdam